DALAHÄST, NISSER, VATTNÄS, MORA.

3793951. DALAHÄST, NISSER, VATTNÄS, MORA.

Bemålat trä, stämplad "Nisser Vattnäs Mora", 1900-talets första hälft, höjd 12, längd 11,5 cm.

Hanteringsslitage, något färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 439