BORDSLAMPA, JUGEND.

BORDSLAMPA, JUGEND.
3793284. BORDSLAMPA, JUGEND.

Koppar, fot med dekor av blad i relief, märkt 3950, kupa av glas i blått och brunt, 1910-talet, höjd 32 cm.

Bruksslitage, senare elekrisk montering, ej funktionstestad, för funktionen garanteras ej.

Gör en kostnadsfri värdering!
3793284. BORDSLAMPA, JUGEND.

Antal besök: 424