1 st, Pocher vagn, Scan logotyp, längd: 15 cm
1 st, Fleischmann vagn, Skånemejerier logotyp, längd 11 cm
1 st, Fleischmann, kran, Krupp Ardelt, längd exkl kranarm 15 cm
1 st, Rivarossi, vagn,märkt Italia, längd: 9 cm
1 st, omärkt, vagn, Reading, längd: 10 cm, 1 hjulpar saknas
1 st, Rivarossi, vagn, flakvagn, längd: 10 cm, hjul saknas.
Bruksslitage, repor, saknas div delar, ej funktionstestat.