VITRINSKÅP, samtida.

VITRINSKÅP, samtida.
3792754. VITRINSKÅP, samtida.

Vitrinskåp samt 2 lådor.
Höjd ca 180 cm.
Bredd ca 90 cm.
Djup ca 40 cm.

Bruksskick samt repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
3792754. VITRINSKÅP, samtida.

Vitrinskåp samt 2 lådor.
Höjd ca 180 cm.
Bredd ca 90 cm.
Djup ca 40 cm.

Antal besök: 563