ETT TEBORD I EK.

ETT TEBORD I EK.
3792509. ETT TEBORD I EK.

1800-talet, cirkulär topp på balustervänd pelare och stativben,
76cm diameter, 67cm hög.

ojämn färg, gammal mask vid foten av ett ben, stötar på märken och repor som står i proportion till ålder och användning.

Gör en kostnadsfri värdering!
3792509. ETT TEBORD I EK.

76cm diameter, 67cm hög.

Antal besök: 168