TÅGBANEDELAR, 7 st, passagerarvagnar, skala H0.

379227. TÅGBANEDELAR, 7 st, passagerarvagnar, skala H0.

1 st Fleischmann, vagn, längd 23 cm
2 st Fleischmann, vagnar, längd 14 cm
1 st Fleischmann, vagn, längd 14 cm
1 st Fleischmann, vagn, längd 14,5 cm
1 st Rivarossi, vagn, längd 14,5 cm
1 st omärkt, vagn, längd 16 cm.

Bruksslitage, 1 vagn med avslag i taket, smärre repor, 1 st vagnskoppling saknas på den långa Fleischmann vagnen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 084