FLASKSKEPP, 1 st, 4-mastat segelfartyg, "Lavenir", med kvarn och hus i bakgrunden, 1900-tal.

379170. FLASKSKEPP, 1 st, 4-mastat segelfartyg, "Lavenir", med kvarn och hus i bakgrunden, 1900-tal.

Längd 26 cm.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 26 cm.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 1 708