FLASKSKEPP, 1 st, 5-mastat segelfartyg med kyrka och hus i bakgrunden, 1900-tal.

379169. FLASKSKEPP, 1 st, 5-mastat segelfartyg med kyrka och hus i bakgrunden, 1900-tal.

Längd 30 cm.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 30 cm.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 944