BRICKA, Firma Svenskt tenn, 1900/2000-tal.

379096. BRICKA, Firma Svenskt tenn, 1900/2000-tal.

Tulpan, design Josef Frank
Diameter ca 49 cm.

Ej tillhörande brickundderrede i vitmetall av okänd tillverkning medföljer.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tulpan, design Josef Frank
Diameter ca 49 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 952