3790917. ELGITARR "VOLIA", Universum Guitars, Kiev. Signerad av bl.a. Håkan Hellström.
Flammig blålackerad lönn med förgyllda stämskruvar och stall samt detaljer av pärlemor. Dekor av Ukrainas stadsvapen, mönster från nationaldräkten samt landets karta. Längd ca 98 cm.
Certifikat och träcase medföljer.
Signerad av:
Håkan Hellström, Mikkey Dee, José Gonzales, Sarah Klang, Oscar Dronjak, Kee Marcello, Peter Iwers, Niclas Engelin, Anders Iwers, Max Flövik, Sam Vesterberg, Robert Svärd,
Andy De La Roque, Håkan Svensson, Magnus Rosén, Stefan Sporsén, Emrik.
Signerad av: