BAJONETT, saw-back, bayonet, Belgien.

3790899. BAJONETT, saw-back, bayonet, Belgien.

Stämplad V 1236, FA under en krona samt 1870. på andra sidan G under ett lejon, samt GB. Längd ca 60 cm.

Märken, slitage. Balja saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 460