TRYCK, 4 st, kinesiskt arbete, 1900-talets första hälft.

379067. TRYCK, 4 st, kinesiskt arbete, 1900-talets första hälft.

Bildytor 23 x 29 cm.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildytor 23 x 29 cm.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 715