FIGURIN, keramik, "Pojke på sköldpadda", Mari Simmulson, Upsala-Ekeby.

379055. FIGURIN, keramik, "Pojke på sköldpadda", Mari Simmulson, Upsala-Ekeby.

Svart, vit och beige glasyr. Stämplad.
Höjd 25,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 5 348