CANON EOS 500D, digital systemkamera, med tillbehör.
3790524. CANON EOS 500D, digital systemkamera, med tillbehör.
Kamerahus, EOS 500D, nr 2050721570.
Objektiv Canon EF-S 18-55mm 1:3,5-5,6 IS, ne 6962024486.
Objektiv Canon EF-S 55-250mm 1:4-5,6 IS, nr 63703509.
Extern blixt, Canon speedlite 430EX II, nr 767646.
Kameraväska, bredd ca 22 cm.
Batteriladdare har tillkommit i efterhand. Ej med på bild.
Bruksslitage, repor & märken. Objektiv ej funktionstestade. Blixt fungerar vid enklare test. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.
Kameraväska, bredd ca 22 cm.