ASTRI BERGMAN TAUBE. Färglitografi, signerad samt numrerad 188/210.

379036. ASTRI BERGMAN TAUBE. Färglitografi, signerad samt numrerad 188/210.

dansar Calle Schewen med Roslagens mö, han dansar tills solen går opp.
46 x 62 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 62 cm.

Ej examinerad ur ram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 091