MUSIKINSTRUMENT, 4 st, 1900-tal.

3790355. MUSIKINSTRUMENT, 4 st, 1900-tal.

Gitarr, längd ca 94 cm,
Elgitarr, barn, längd ca 74 cm,
Balalajka, längd ca 67 cm,
Banjo, längd ca 61 cm.

Slitage. Märken och repor. Strängar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gitarr, längd ca 94 cm,
Balalajka, längd ca 67 cm,
Banjo, längd ca 61 cm.

Antal besök: 443