CARINA BENGS. Serveringsvagn, "Brunabo", IKEA.

3790108. CARINA BENGS. Serveringsvagn, "Brunabo", IKEA.

Längd ca. 55, bredd 38, höjd 49 cm.

Bruksslitage, bricka med krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 509