FÅTÖLJER, ett par, skinn, 1900-tal.

379009. FÅTÖLJER, ett par, skinn, 1900-tal.

Med nitar samt fickor på sidorna
Rygghöjd 73, sittdjup 51 cm.

Smärre slitage samt skinnet på sitsarna med sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 73, sittdjup 51 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 640