BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.
37900. BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

Fanerad i mahogny, stenskiva, bronserade nyckelskyltar och handtag, nyckel. Längd 74, bredd 40, höjd 77 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 984