KERSTIN DAHLÉN LUNDGREN. Akvarell.

3789987. KERSTIN DAHLÉN LUNDGREN. Akvarell.

Fiskeläge. Signerad. 30x46 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 233