Mahjongg Brädspel Trä 1900-tal.

3789944. Mahjongg Brädspel Trä 1900-tal.

144 spelbrickor i trä, medföljer även övriga speltillbehör. Originalbox medföljer.
Mått box: 20 x 13 x 7 cm.

Mindre bruksslitage, trasig/ lagad box, ej fullt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått box: 20 x 13 x 7 cm.

Antal besök: 202