SVEN LIDBERG. Pelikan Södermalm, restaurang interiör, olja på papper, signerad.

3789855. SVEN LIDBERG. Pelikan Södermalm, restaurang interiör, olja på papper, signerad.

Bildmått ca 19x10,5 cm, ram 39,5x27,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Sven Lidberg (1929–2009)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Sven Lidberg (1929–2009)

Antal besök: 645