PELARBORD.

PELARBORD.
3789219. PELARBORD.

1 låda
Höjd ca 77 cm
Bredd ca 52 cm
Djup ca 38 cm.

Bruksslitage, repor & märken, fanerskador, handtag saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
3789219. PELARBORD.

1 låda
Höjd ca 77 cm
Bredd ca 52 cm
Djup ca 38 cm.

Antal besök: 170