BERNDT FRIBERG. Vas, stengods, Aniara-glasyr, Gustavsbergs Studio, signerad.

378897. BERNDT FRIBERG. Vas, stengods, Aniara-glasyr, Gustavsbergs Studio, signerad.

Höjd 6 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Berndt Friberg (1899–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 6 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Berndt Friberg (1899–1981)

Antal besök: 4 153