VAS, satsuma, Kina.

VAS, satsuma, Kina.
3788879. VAS, satsuma, Kina.

Höjd 32, diameter ca 13-24 cm.

Bruksskick, ytslitage och -smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!
3788879. VAS, satsuma, Kina.

Antal besök: 297