FIGURINER, 5 st, porslin, Royal Copenhagen samt Bing & Gröndahl.

378875. FIGURINER, 5 st, porslin, Royal Copenhagen samt Bing & Gröndahl.

Fåglar samt katt, Kattens höjd ca 10 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 465