PARTI ASIATIA, 5 delar, 1900-tal.

378858. PARTI ASIATIA, 5 delar, 1900-tal.

Bestående av: burk med lock, vaser 1 par, bönerulle, metallfågel, höjd ca 8,5- 25 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 941