SKEPPSKLOCKA, mässing, Schatz, 1900-tal.

378855. SKEPPSKLOCKA, mässing, Schatz, 1900-tal.

Diameter 18 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Funktion ej genomgången.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 18 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Funktion ej genomgången.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 016