HÖRNSKÅP, vitmålat, 1900-tal.

HÖRNSKÅP, vitmålat, 1900-tal.
378841. HÖRNSKÅP, vitmålat, 1900-tal.

Längd 42, bredd 52, höjd 179 cm.

Renoverat samt färgslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Renoverat samt färgslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 984