GLASMÅLNINGAR, 2 st, Kina.

GLASMÅLNINGAR, 2 st, Kina.
378813. GLASMÅLNINGAR, 2 st, Kina.

Ca 16,5 x 11,5 resp. 27 x 16 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 969