TANTALUS med 3st karaffer, troligen England, 1900-tal.

378769. TANTALUS med 3st karaffer, troligen England, 1900-tal.

Längd 38,5 cm.

Slitage, repor, märken och nagg.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 38,5 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 886