SILVER, 6 delar, mestadels import och rokokostil, 1900-tal.

378752. SILVER, 6 delar, mestadels import och rokokostil, 1900-tal.

Bland annat kaktång, sockertång och kvarn.
6 moccaskedar, MGAB, längd ca 10 cm.

Längsta längd ca 16,5 cm.

Vikt exkl kvarn ca 220 gram.

Skål med lagning. Slitage. Ärgfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längsta längd ca 16,5 cm.

Vikt exkl kvarn ca 220 gram.

Antal besök: 559