HYLLA, 1800-tal.

HYLLA, 1800-tal.
378618. HYLLA, 1800-tal.

Längd 79, djup 32, höjd 49 cm.

Slitage, repor och märken, ranglig.

Gör en kostnadsfri värdering!
378618. HYLLA, 1800-tal.

Antal besök: 904