MATTI KLENELL. "Plektra", bord, för Iittala, gullackerad trä, 2000-tal.

3786127. MATTI KLENELL. "Plektra", bord, för Iittala, gullackerad trä, 2000-tal.

Höjd ca 26, 38 x 38 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 26, 38 x 38 cm.

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 373