LJUSSTAKE, mässing, Karlskrona Lampfabrik, 1900-tal.

378610. LJUSSTAKE, mässing, Karlskrona Lampfabrik, 1900-tal.

Höjd ca 33 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 33 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 5 424