BYRÅ, jugend, omkring 1900.

BYRÅ, jugend, omkring 1900.
378596. BYRÅ, jugend, omkring 1900.

Längd 99, djup 47, höjd 78,5 cm.

Slitage, repor och märken, renoverad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 090