ROY LICHTENSTEIN. Champagne, Taittinger Samling, 1985.

3785572. ROY LICHTENSTEIN. Champagne, Taittinger Samling, 1985.

Roy Lichtenstein, champagne, Taittinger samling, 1985.
Mått: h. 35 cm.

Åldersanpassat tillstånd med tecken på slitage. skav, repor, sprickor.
Stockholms Auktionsverk garanterar inte drickbarhet.

Roy Lichtenstein (1923–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: h. 35 cm.

Roy Lichtenstein (1923–1997)

Antal besök: 210