3785572. ROY LICHTENSTEIN. Champagne, Taittinger Samling, 1985.
Roy Lichtenstein, champagne, Taittinger samling, 1985.
Mått: h. 35 cm.
Åldersanpassat tillstånd med tecken på slitage. skav, repor, sprickor.
Stockholms Auktionsverk garanterar inte drickbarhet.
Roy Lichtenstein (1923–1997)