KERAMIKTAVLOR, 7 st, JIE Gantofta.

3785337. KERAMIKTAVLOR, 7 st, JIE Gantofta.

Mått: ca 17,5x13,5 - 23x18,5 cm.

Smärre nagg i hörn förekommer, i övrigt bruksskick. Rester av prislappar förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 149