STORMLYKTA, Optimus 930, 300CP.

3785312. STORMLYKTA, Optimus 930, 300CP.

Mässing samt glas. Höjd 32 cm.

Bucklor, ytslitage. Ej fullt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 451