Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
NOLLE SVENSSON. Vinter, Löderup, olja på duk, signerad Nolle och daterad -84.
378523. NOLLE SVENSSON. Vinter, Löderup, olja på duk, signerad Nolle och daterad -84.
50x61 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
50x61 cm.
Garpenhus Auktioner
1 780