3784647. KERAMIKTAVLOR, 10 st, JIE Gantofta.
Mått: ca 9x7 - 22,5x17,5 cm.
Nagg på en av tavlorna, i övrigt bruksskick. Klisterrester från etiketter/prislappar förekommer. Skrift i blyerts på baksidan på en av dom små tavlorna.