KERAMIKTAVLOR, 10 st, JIE Gantofta.

3784647. KERAMIKTAVLOR, 10 st, JIE Gantofta.

Mått: ca 9x7 - 22,5x17,5 cm.

Nagg på en av tavlorna, i övrigt bruksskick. Klisterrester från etiketter/prislappar förekommer. Skrift i blyerts på baksidan på en av dom små tavlorna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: ca 9x7 - 22,5x17,5 cm.

Antal besök: 510