MATBORD, med iläggsskivor.

MATBORD, med iläggsskivor.
3784638. MATBORD, med iläggsskivor.

Höjd ca 75 cm.
Bredd ca 70 cm.
Längd ca 90 cm+ 2 iläggsskivor ca 31 cm.

Bruksslitage, samt repor och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 75 cm.
Bredd ca 70 cm.

Antal besök: 438