FÅTÖLJER, ett par, ljus ek / svart galon, Edsby Verken, 1966.

378445. FÅTÖLJER, ett par, ljus ek / svart galon, Edsby Verken, 1966.

Tillverkade januari / februari 1966.
Höjd 75 cm.
Bredd 65 cm.

Slitage och repor i trä.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 75 cm.
Bredd 65 cm.

Slitage och repor i trä.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 959