KLAFFBORD, furu allmoge, med låda, 18-/1900-tal.

378435. KLAFFBORD, furu allmoge, med låda, 18-/1900-tal.

Drickamålat underrede/ben.
Höjd 75 cm.
Bredd 39 / 93 cm.
Längd 96 cm.

Avlutad skiva.
Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Drickamålat underrede/ben.
Höjd 75 cm.
Bredd 39 / 93 cm.
Längd 96 cm.

Avlutad skiva.
Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 757