FAT/TALLRIKAR, ett par, Kina, 1900-tal.

378422. FAT/TALLRIKAR, ett par, Kina, 1900-tal.

Dekor av trädgårdsscener i underglasyr-blått.
26 x 26 cm.

Bruksslitage, fläckar, naggar, tejprest under en.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 26 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 563