MATSALSBORD, rokokostil, 1900-tal.

378390. MATSALSBORD, rokokostil, 1900-tal.

Höjd 75 cm.
Diameter ca 99 cm.

Bruksslitage, slagmärken, repor varav grövre repor på bordsskiva, iläggsskiva/skivor saknas, skada på trästomme undertill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 75 cm.
Diameter ca 99 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 138