TAKLAMPA, glas samt mässing, 1900-tal.

378384. TAKLAMPA, glas samt mässing, 1900-tal.

Med löstagbara glasskivor.
Höjd (exklusive kedja) ca 22 cm.

Bruksslitage, vita färgstänk, en glasskiva med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med löstagbara glasskivor.

Antal besök: 510