RADIO, AGA Transistor 3314, 1900-talets mitt.

378369. RADIO, AGA Transistor 3314, 1900-talets mitt.

Klädd i skinn. Med handtag och radioantenn. Knappförslutning på baksida.
Mått: 18 x ca 27 cm.

Bruksslitage, fläckar, torrsprickor i skinn, handtag med grövre slitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 18 x ca 27 cm.

Antal besök: 3 133