SPEGEL, empirstil, 1900-tal.

SPEGEL, empirstil, 1900-tal.
378357. SPEGEL, empirstil, 1900-tal.

64 x 32 cm.

Smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 32 cm.

Smärre skador.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 856