SOFFA, skinn/konstskinn, "Säter", IKEA, 2000-tal.

3783393. SOFFA, skinn/konstskinn, "Säter", IKEA, 2000-tal.

Längd ca 197cm, bredd ca 82cm, höjd ca 75cm, sitthöjd ca 43cm.

Slitage, fläckar, tryckmärke, rengöringsbehov.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 319